INSTALACJE SEKWENCYJNE

Instalacja sekwencyjna IV generacji to obecnie najpopularniejszy system wtrysku gazu występujący na rynku. Jako warsztat nie zamykamy się tylko w ofercie jednego produktu. Oferujemy 3 najpopularniejsze systemy wtrysku sekwencyjnego.

Każda instalacja składa się z następujących podzespołów:

– jednostka sterująca

– listwa wtryskowa

– reduktor/parownik

Podstawowym systemem, który montujemy i proponujemy naszym klientom to systemy STAG firmy AC. Jest to platforma Q-Generation. Q-BOX Basic/Plus, Q-Next oraz Q-MAX Basic/Plus.

Sterowniki instalacji gazowych STAG Q-generacji są budowane w oparciu o nowe platformy sprzętowe wyposażone w specjalne 32-bitowe procesory do zastosowań automotive, które są dostosowane do pracy w trudnych warunkach jakie panują w komorach silnikowych samochodów.
Sterowniki w wersji PLUS mają dodatkowo możliwość podłączenia pod system OBD pojazdu dzięki czemu jeszcze bardziej integrują się z system sterowania silnika. Drugą opcją jest wbudowany emulator poziomu paliwa FLE (stosowany w autach francuskich i niektórych japońskich) oraz emulator ciśnienia paliwa – silniki Volvo oraz Forda i niektóre modele Opla.

Drugim oferowanym system jest nowa platforma opracowana przez firmę KME. Są to sterowniki z rodziny NEVO-SKY. Sterowniki dla silników do 4 cylindrów SKY-JET ECO oraz SKY-MAX a dla pozostałych SKY-MAX JET BASIC, EXPERT oraz OBD.

Uzupełnieniem oferty jest system firmy

System LPG Tech składa się ze sterowników:
– Tech Duo
– Tech 200
– Tech 320/320 – OBD

Sterowniki te obsługują pojazdy wyposażone w silniki do 8 cylindrów a przy użyciu dodatkowego modułu MultiTECH do 16 cylindrów. Wersje OBD mają możliwość wpięcia się w system OBD pojazdu, aby na bieżąco monitorować pracę pojazdu.

Kolejnym elementem składowym każdej instalacji jest reduktor – odparowuje on gaz dostarczony ze zbiornika w fazie ciekłej. Reduktor dobierany jest zawsze pod moc silnika jaki ma obsłużyć. My korzystamy z poniższych rozwiązań:

AC-R02-EL do 140 KM

AC-R02 do 150 KM

AC-R01 czarny do 150 KM

AC-R01 czerwony do 250 KM

R02-Twin do 300 KM

KME TUR do 204 KM

KME FOX do 250 KM

KME Gold GT do 340 KM

Magic III Compact do 250(350) KM

Magic III Power do 350(450) KM

Listwy wtryskowe

Uzupełnieniem całego zestawu jest listwa wtryskowa. Dawkuje ona odparowany gaz do komory spalania. Tu oferujemy poniższe produkty.

AC-W01/AC-W01 BFC

AC-W02/ AC-W02 BFC

AC-W03

AC-W031 BFC

BARRACUDA
KME HAWK